Kā nokļūt Bandavā

Topošā kuršu sēta "Bandava", kurā notiks mazformāta festivāls ar tādu pašu nosaukumu "Bandava", atrodas Dienvidkurzemes novada Kazdangas pagastā, salīdzinoši netālu no Aizputes un arī Kazdangas. 

Dodoties ar auto  vai ejot kājām, apmeklētājiem lūgums izmantot iebraucamo pašvaldības ceļa posmu no Kazdangas–Mazboju ceļa (V1299) “Lāčplēšu” māju virzienā. Zem šī teksta ir  foto un karte, kas ilustrē pagriezienu no ceļa Kalvene-Aizpute (asfaltēts ceļš) uz Kazdangas-Mazboju ceļa  (V1299).

Ar auto, lai no kuras vietas dotos uz “Bandavu”, noslēguma posms ir vienāds. Labs orientieris tiem, kuri brauc pa Rīgas – Liepājas šoseju, ir Kalvene, uz kuru no minētās šosejas nogriezties (Kalveni un Aizputi savieno ceļš P115). Savukārt braucot pa citiem ceļiem uz festivālu "Bandava", arī galvenais ir nokļūt uz asfaltētā ceļa Kalvene-Aizpute jeb P115: 

  • Braucot virzienā no Kalvenes (aptuveni 9. kilometrā) vai braucot virzienā no Aizputes (aptuveni 7. kilometrā),  orientieris ir zilā ceļa norāde par pagriezienu uz Kazdangu (grantēts ceļš; skat. zemāk attēlā).  
  • Lūgums tālāk sekot festivāla "Bandava" lokālajām norādēm (uzreiz būs pagrieziens pa kreisi; tad tikai taisni līdz autostāvvietai pļavā kopumā aptuveni 800 m). 

No Kazdangas pa tiešo var nokļūt uz Kazdangas-Mazboju ceļa  (V1299) (pagrieziens uz festivāla norises vietu ir pavisam netālu no Kalvenes-Aizputes asfaltētā ceļa).

Ar sabiedrisko transportu var nokļūt līdz Aizputei vai Kalvenei (Kalvene atrodas pie Rīgas-Liepājas šosejas, tāpēc autobusu satiksme ir regulāra), atlikušais ceļu posms – var sarunāt kādu ar auto vai apņēmīgākie iet kājām. Sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība!


Kalvene-Aizpute jeb P115 un pagrieziens uz Kazdangu. Grantētais ir Mazboju - Kazdangas ceļš (V1299). Turpat netālu pagrieziens pa kreisi uz festivāla "Bandava" norises vietu. 


Mazboju - Kazdangas ceļš (V1299. Pagrieziens uz festivāla "Bandava" norises vietu.